Eylül Parfüm Hakkında

HAKKIMIZDA 1999 yılında Eylül Parfüm olarak çıktıgımız koku dünyası yolculugu, geçen zaman içerisinde büyüyen bir deneyim ve gelisen innovatif yönümüzle birleserek uzmanlıga dönüstü. Fransa’dan ithal ettigimiz dogal esansları Mersin’de bulunan fabrikamızda son derece hijyenik ve modern tekniklerle isleyerek tüketicilerimizin begenisine sunduk. Kurulusumuzdan bu güne ürünlerimizi kompoze esans konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir sirketlerinden temin ederek; bu sirketlerin parfüm esansı konusundaki tecrübe, güç ve bilgi birikimini de arkamıza almıs bulunmaktayız.

Kullanmıs oldugumuz tüm kompoze esanslar ISO 9000-029 Qualıty System Certıfacate, Danak Reg. Nr.5008 (Force Tecnology) kalite belgelerine sahiptir. Tüm parfüm esansları dünya ve AB ülkelerinin kompoze uçan yag imalinde uyguladıkları I.F.R.A. (Internatıonal Fragrance Assocıatıon), R.F.I.M. (Research Instıtute for Fragrance Materıals), E.F.F.A. (Europan Flower Fragrance Assocatıon) standartlarına uygun hammaddeler kullanılarak kimyagerler gözetiminde imal edilmektedir.

Su an 25 sube ve 6 Markamız (Eylül Parfüm, Zlaza, EYL, Jean Pierre Perfume, Pure Perfume, JanJan Perfume) ile siz saygı deger müsterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Kisisel Parfüm üretimlerimizin yanı sıra henüz dünyada da yeni bir kavram olan “scentmarketing” ya da bizlerin “koku ile pazarlama” olarak adlandırdıgı pazarlama teknigini ve profesyonel ortam kokulandırma isini de Türkiye’de uygulayan öncü firmalardanız. Bununla birlikte ev, ofis, magaza ve otomobil gibi birçok ortamda gönül rahatlıgı ile kullanabileceginiz ve kokulandırma devrimi sayılan “natürel aroma diffuser teknolojisini de bir konsept halinde Türkiye’de ilk defa Eyl Aroma Diffuser markası adı altında, sizlerin begenisine sunuyoruz. Artık alkol bazlı, LPG bazlı (Zaman ayarlı çalısan mekanizmaların tamamı püskürtmede itici tüp gaz, yani kokusuz LPG ile çalısmaktadır) ve allerjenik kokulandırma sistemlerinden kurtulacak ve dünyada gelismis ülkelerde bile yeni kullanıma giren bu nano teknoloji ürünü kokulandırma sistemine sahip olabileceksiniz. Evinizde, ofisinizde ve sevdiklerinizle birlikte bulundugunuz tüm ortamlarda yasam kalitenizi artıracak ve saglıgınızı tehdit etmeyecek bu çok sık ortam kokulandırma sistemlerini severek kullanacaksınız.

Can YETER
CEO